15 Temmuz Şehitleri Anma ve Demokrasi Yürüşü

“15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" etkinlikleri kapsamında, Milli Birlik Yürüyüşü düzenlendi.
 
Düzenlen yürüyüşe, Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz, Milletvekilleri Hakkı Köylü, Metin Çelik, Murat Demir, Garnizon Komutanı ve Askeralma Bölge Başkanı Personel Albay Sadettin Yıldız, Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Kantarcı, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyit Aydın, Vali Yardımcısı Ünal Kılıçarslan, İl Emniyet Müdürü Metin Turgay Karabulak, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Yavuz Selim Kapancı, Siyasi Parti İl Başkanı Halil Uluay, İl Müftüsü Osman Aydın, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Tahir Zafer Karahasan, Türkiye Harp Malülü, Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Kastamonu Şubesi Başkanı Berat Satıoğlu, İl Müdürümüz Abdullah Savaş, şehit ve gazi aileleri  ve çok sayıda halk katıldı.
 
Müdürlüğümüze bağlı Huzurevinde kalan yaşlılarımız ve kurum bakımında kalan çocuklarımız ve çok sayıda personelimiz de yürüyüşe katılarak Milli Birlik Yürüyüşüne destek verdiler.
 
Saat: 19: 00 ‘ da Kışla Parkında başlayan, ve yoğun katılımla gerçekleşen Milli Birlik Yürüyüşü Cumhuriyet meydanında sona erdi.
 
Cumhuriyet Meydanında yapılan tören saygı duruşu ve istiklal  marşı ile başladı, kuran tilavetinin okunması ve çeşitli etkinliklerle  devam etti.
 
Ayrıca Vali Karadeniz ve Belediye Başkanı Babaş tarafından katılımcılara etli pilav ikramında bulunuldu.
 
 


Sonraki Sayfa: Şehit Aileleri ve Gazi Evine Ziyaret

Önceki Sayfa : 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gecesi Vatandaşlar Meydanları Doldurdu